"נתיב ללב"

 


היא תוצאה ישירה של חזון ותיק של הרב יהודה ליב אוירבך - אשר במשך שנים רבות עוסק בתחום הפניית מטופלים למטפלים מתאימים בקרב בני המגזר החרדי והדתי.

בעבר ניהל קליניקה בשם "נתיבי לב" וכבר שם נתקל במקרים רבים בהם אנשים פנו למטפלים מצוינים אך הטיפול לא צלח משום שלא הייתה התאמה לקושי שלהם או לסוג האישיות שלהם. עובדה זו הביאה אותו להשקיע מחשבה רבה וניסיון רב להתאים כל מקרה שזקוק לעזרה כזו או אחרת, לאדם המתאים ביותר עבורו.
גם במסגרת תפקידו כמנהל המקצועי של ארגון "בינת הלב" בראשותו של הגר"י לורינץ שליט"א, ראה הרב אוירבך את עיקר תפקידו להתאים לאלפי הפניות שהגיעו את הטיפול והליווי המתאימים עבורם.

הרב יהודה ליב אוירבך החל את דרכו כאיש חינוך, אשר עשרות ומאות תלמידיו בעבר מעידים על השקעתו וראייתו החינוכית, השתלם במהלך השנים בלימודים מקצועיים כפסיכותראפיסט ויועץ טיפולי (במסגרת מכון מגיד שע"י האוניברסיטה העברית) וכמאמן אישי עם התמקדות מיוחדת ביכולת לאמן בעלי הפרעת קשב וריכוז (במסגרת ICA - איגוד המאמנים לבעלי הפרעת ADHD) כך שכל מקרה המובא לפתחו נבחן בכל ההיבטים האפשריים, הן החינוכיים והן הטיפוליים, וכך מתאפשר להתאים לכל אחד את המתאים ביותר עבורו.

"נתיב ללב" מאפשר לציבור מהמגזר החרדי והדתי, לפנות בכל מצוקה ולקבל את המענה הטוב והנכון ביותר, מתוך מגוון רחב מאד של אנשי טיפול וייעוץ אשר אליהם מפנים בשעת הצורך.

תחומי העזרה הם מגוונים, מטיפול אישי, טיפול ויעוץ זוגי, אימון אישי, ליווי מקרים, הדרכה לנישואין, הדרכת הורים. והכל מתוך המטרה להעניק לכל פונה את הטוב ביותר עבורו.

02-6542626

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

נתיב ללב

רחוב הרב פניז'ל 9 ירושלים
רחוב ירמיהו 9 ירושלים

טל. 052.7643333
      02.6542626

פקס. 02.6542727

דוא"ל info@netivlalev.com

צרו קשר