הכוונה ותמיכה

 

 

 

הניסיון הרב שצבר הרב יהודה ליב אוירבך בהכוונת מטופלים, מעיד כאלף עדים על הצורך המיוחד בהכוונה נכונה ומתאימה.

לא כל מטפל מתאים לכל מקרה!!!

 

עולם הטיפול מורכב מאסכולות שונות, וכל מטפל עובד בגישה הטיפולית מבית היוצר של האסכולה הטיפולית אותה הוא למד ועל ברכיה הודרך. ואמנם בכל הגישות הטיפוליות התפיסה הטיפולית היא שבגישה טיפולית זו ניתן לעזור לכל מתמודד עם כל קושי שהוא מביא, אך הניסיון מוכיח ובמקרים רבים גם כך מקובל בעולם הטיפולי שישנם מקרים בהם מתאימה יותר גישה זו, וישנם מקרים בהם מתאימה הגישה האחרת. 

ישנם מטפלים רבים ומצויינים אשר במקרים המותאמים להם הם אכן הטובים ביותר, אך במקרים שאינם מותאמים להם יקשה עליהם לתת את המענה הנכון והמדוייק, וכך יכול לקרות שגם אחרי שפנינו כבר לקבלת עזרה נחווה כישלון טיפולי, כאשר הסיבה האמיתית היא חוסר התאמה בין המטפל למקרה הספציפי שלי. אולם לאחר חוויה של כישלון טיפולי יהיה למטופל קשה מאד לתת צ'אנס נוסף לטיפול.
 

בנוסף לכל הנ"ל יתכנו גם מקרים בהם לפני שניגשים לקבלת עזרה באמצעות שיחות, כדאי ומומלץ לפנות להערכה פסיכאטרית, גם מתוך מחשבה שעזרה תרופתית מתאימה למשך תקופה תוכל לקדם ולקצר את תהליך השיחות, וגם לקבל הגדרת מצב מדוייקת שתסייע רבות למטפל לתת את הליווי המדויק. יתכנו גם מקרים בהם מטפל "דורש" עזרה תרופתית, והמטופל מתנגד לזה, וניתן לבדוק האם אכן במקרה זה חייבים את ההתערבות התרופתית או שאולי ניתן למצוא דרכים להיעזר גם מבלי להשתמש בתרופות.


לצורך כך כדאי תמיד להתייעץ לפני פניה לקבלת עזרה, מהי העזרה המתאימה במקרה זה, מהי השיטה הטיפולית המקובלת במקרים שכאלו, והאם המטפל אליו אני מעוניין לפנות מתאים למקרה הספציפי איתו אני מגיע.


ישנם גם מקרים בהם אין צורך בהליך טיפולי וכדו' אלא בתמיכה רגשית מקצועית לתקופה בה ישנה התמודדות עם קושי, ובתמיכה נכונה ימצא המתמודד את כוחותיו הפנימיים להתמודדות נכונה עם הקושי.

 

במקרים אלו תוכלו לקבל את הליווי והתמיכה המתאימה לכם, ולהצליח להפוך כל לימון ללימונדה.

02-6542626

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

נתיב ללב

רחוב הרב פניז'ל 9 ירושלים
רחוב ירמיהו 9 ירושלים

טל. 052.7643333
      02.6542626

פקס. 02.6542727

דוא"ל info@netivlalev.com

צרו קשר